Kauba tagastus

Juhul, kui kaup Teile ei sobi või ei vasta ootustele, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamise päevast (Võlaõigusseadus § 56).

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kui toote sobivuse selgitamiseks on vajalik toote kasutamine, siis loetakse seda kasutamata tooteks. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Taganemisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse e-kirjaga aadressile: info@muigur.ee, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättetoimetamist. Registreerunud klient saab tagastust vormistada oma konto alt, Tellimuste ajaloo lehelt.

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

4. Tarbija peab lepingust taganemisel kauplejalt saadu tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

5. Pärast kauba tagastust makstakse ostusumma tagasi kliendi poolt märgitud pangakontole, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Kui soovite tagastatava kauba asemele tellida uue toote, siis käsitletakse seda kui uut tellimust, millele lisandub saatekulu.

Kauba saate tagastada või ümbervahetada SmartPOST pakiautomaadi vahendusel.

Pakk palume saata Keila Selveri pakiautomaati, Muigur OÜ, telefon 566 22847