Maksmine ja transport

Maksmine

OÜ Muigur on isikuandmete vastutav töötleja, Muigur OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

  • Pangalingiga - Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV ja Krediidipank: Peale tellimuse vormistamist vajutage "Maksan pangalingiga", mis viib teid turvalisse Maksekeskusesse, kust saab valida maksmiseks omale sobiva internetipanga. Panka sisenedes on näha eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas Teie tellimuse detailid. Palun kontrollige kogu info üle ja seejärel kinnitage pangas makse. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“
  • Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksed: Peale tellimuse vormistamist vajutage "Maksan krediitkaardiga". Sisestage kaardi andmed ja vajutage nuppu "Maksa".
  • Pangaülekandega: tellimuse vormistamisel saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve (maksetähtajaga 3 päeva). Kaup saadetakse peale ettemaksuarve tasumist.

    Selgitusse märkige tellimuse nr.

Transport

Tasuta transport SmartPostiga kõikidele tellimustele üle 50€.

  • Itella SmartPost - 2,70€: pakiautomaadid asuvad üle Eesti ning ostukorvis saab määrata ära automaadi, kuhu soovitakse pakk tellida. Kui paneme täna paki Sinu poole teele, siis homme jõuab see Sinu soovitud automaati (v.a saared, kuhu pakk läheb 2 päeva). Kui pakk on automaati jõudnud, siis tuleb Sulle ka sellekohane sõnum, kus on kirjas ka uksekood, mille abli saad enda paki kätte.
  • Omniva - 3,69€ : Tooted saad postkontorist kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest sinu e-posti aadressile. Kui tellitud kaup jõuab postkontorisse, saadetakse sulle pakiteade infoga, millisest postkontorist kauba kätte saad.
  • Kulleriga - 4,60€ : Saadetis toimetatakse Saajale kätte kulleri vahendusel üleandmise päevale järgneval tööpäeval äriklientidele ajavahemikus kell 8.00 –17.00 ning füüsilistele isikutele 8.00 - 20.00. Kulleriga kättetoimetamisel teavitatakse Saajale kättetoimetamise ajavahemik  SMS i,  e-kirja  teel või helistatakse füüsilisest isikust Saajale ette ning lepitakse kokku sobiv aeg saadetise kättetoimetamiseks. Juriidilisest isikust saajale toimetatakse saadetis ilma ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. Ebaõnnestunud kättetoimetamise katse korral jääb saadetis hoiule pakiautomaati või postkontorisse ning Saajale edastatakse saadetise saabumise teade SMSi teel.
  • European Union (EU): International standard parcel 16€, International registered maxi letter for small items 4.80€
  • Muu maailm: Euroopa Liidust väljapoole tellides hind 5.40€. Täpsema hinna saamiseks kirjutage info@muigur.ee

Meie andmed:

SEB pangas:

Saaja nimi: Muigur OÜ
Saaja konto/IBAN: EE681010220233813229
SWIFT/BIC kood: EEUHEE2X
Saaja pank: AS SEB Pank, Tornimäe 2, 15010, Tallinn, Estonia

Swedpangas:

Saaja nimi: Muigur OÜ
Saaja konto/IBAN: EE972200221061311326
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Saaja pank: Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040, Tallinn, Estonia

Selgitusse märkige tellimuse nr.

Kui teil on tellimuse kohta küsimusi või kui te ei ole oma pakki kätte saanud, siis kirjutage meile info@muigur.ee või helistage E-R 12-17 tel +372 566 22847